MENU

Albumy

Czym są albumy fotograficzne od Crystal Albums?

Albumy fotograficzne to przede wszystkim wspaniała pamiątka. Jestem sentymentalna i to bardzo! Uwielbiam siadać na kanapie z kubkiem herbaty i przeglądać moje albumy. Dotykać okładki, przekładać sztywne karty z nadrukowanymi wspomnieniami. To nie jest tak, że to są tylko zdjęcia. Te obrazy przywołują do mnie emocje, przypominają mi zapachy kwiatów, których woń otaczała mnie podczas fotografowania w parku. Przypominają smak lodów, które lizałam w trakcie sesji brzuszkowej. Kiedy oglądam te zdjęcia pamiętam jak się wtedy czułam, słyszę śmiech Franka, kiedy chlapaliśmy się wodą przed obiektywem fotografa, który wówczas robił nam zdjęcia.

Te albumy to ciepło, miłość, uczucia. Te albumy to życie, nasze życie. To czas, który przemija. Pamięć, która czasem szwankuje i mnie zawodzi. To miłość, która mnie otacza i wypełnia. Nigdy mi się nie znudzą. Dla mnie albumy od Crystal Albums są magiczne.

Dlaczego Crystal Albums?

Crystal Albums to marka rodzinna! Stworzona przez Andrzeja i Margo Słowik. Urzekli mnie swoją osobowością, ciepłem, podejściem do nas fotografów. To, co zasługuje na szczególne uznanie to JAKOŚĆ. Piszę to z premedytacją wielkimi literami. Ponieważ jakość w Crystal Albums jest niesamowita. Kryształki, bo tak pieszczotliwie mówimy na ekipę Crystal Albums, RĘCZNIE oprawiają dla nas fotografów albumy w różnego rodzaju tkaniny. Pilnują, aby jakość druku byłą najwyższa. Sprawdzają projekty naszych personalizacji na okładkach. A wszystko po to, aby nasi klienci byli zachwyceni, zafascynowani i zaczarowani. Wszystko po to, abyś Ty też doświadczał tego samego, co ja, kiedy biorę swój album do ręki.

Dlatego wybieram Crystal Albums.

Ile zdjęć mieści się w albumie?

Ilość zdjęć w albumie zależy od projektu, jaki dla Was przygotuję. Podstawowy album zawiera 15 kart. Jedna karta, to zadrukowane pole, które widzisz po otwarciu albumu. Każda karta zgina się na pół wzdłuż grzbietu albumu. Na piętnastu kartach jestem w stanie umieścić około 60-80 zdjęć- można dokupić dodatkowe rozkładówki i zdjęć możemy zmieścić jeszcze więcej. Jednak kluczową rolę odgrywa tu warstwa wizualna i merytoryczna. Album musi się dobrze oglądać i musi on przedstawiać Waszą historię. Więc nie kieruję tym, aby w albumie upchnąć jak najwięcej kadrów, a tym, aby był on dla Was wyjątkową pamiątką, którą raz, że chętnie będziecie oglądać sami, a dwa, że będziecie chcieli się nim chwalić bliskim i znajomym.

Jak spersonalizować własny album?

To najfajniejsza część pracy przy albumie. Wasz album będzie ręcznie oprawiony w wybrany przez Was materiał. Do dyspozycji jest ogrom tkanin welurowych, skórzanych, płóciennych i dzieciątkach propozycji kolorystycznych. Można popuścić wodze fantazji.

Kolejną rzeczą jest grawer na okładce. Możemy na okładkę nanieść dowolną grawerowaną treść. Mogą to być Wasze imiona, ważna data, nazwa miejsca, sentencja… Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Przygotowany przeze mnie projekt, przed wysyłką do druku, czeka na Waszą akceptację. No chyba, że chcecie mieć niespodziankę.

Ile kosztuje album?

Tak naprawdę, każdy Wasz album do tej pory kosztował zupełnie inaczej. Cena albumu zależy od ilości kart, personalizacji albumu, jego rozmiaru i formy. Dlatego podanie jednej współmiernej ceny jest niemożliwe. Jednak wiem sam po sobie, że lubię mieć jakiś cenowy punkt zaczepienia, żeby choć orientacyjnie móc wiedzieć o czym rozmawiamy. Możecie zobaczyć jak wygląda okładka z grawerowanym napisem lub grawerowaną grafiką. Jak wyglądają zaokrąglone rogi i ostre. Starałem się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zrodziły się w mojej głowie, kiedy sam projektowałem i zamawiałem swoje albumy. Jeśli jednak macie jakieś pytania, to koniecznie zostawcie je w komentarzu, będę na bieżąco uzupełniać ten wpis o nowe treści.

Przykładowa wycena albumów

Fotoalbum z grubymi kartami 25×25 (15-rzokladowek – 30 stron) – 600 zł
Fotoalbum z grubymi kartami 30×30 (15 – rozkladowek 30 stron) – 700 zł

Pakiety Albumów(ten sam projekt):
3x 25×25 (15-rozkladowek – 30 stron) – 1300 zł
1x 30×30 2x 25×25 (15-rozkladowek – 30 stron) – 1400 zł
3x 30×30 (15-rozkladowek – 30 stron) – 1500 zł

*dodatkowa rozkładówka 30 zł


Fotoksiążka 30×30 (80 stron) – 800


Jak zamówić album?

Album zamówisz u mnie. Skorzystaj z formularza kontaktowego na dole. Crystal Albums to marka obsługująca wyłącznie profesjonalnych fotografów. Dlatego sam nie zamówisz albumu bezpośrednio od nich. Lecz takim dobrem trzeba się dzielić, dlatego ja zaprojektuję taki album dla Ciebie i Twojej rodziny. Stworzę z Waszych zdjęć przepiękną historię. Dopilnuję zamówienia u kryształków, następnie pięknie opakuję i przekażę Ci Twoje wspomnienia w zupełnie nowej odsłonie. Wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony i zamów swój album.

Skąd wziąć zdjęcia do albumu?

Najlepsza droga do wspaniałych zdjęć, pięknych wspomnień i fantastycznej jakości rejestrowanych obrazów, to sesja zdjęciowa u mnie. Fotografuję śluby, chrzty, pary, miłość, uczucia, narodziny, pasje i wszystko to, co mnie kręci. Napisz do mnie, wybierzemy dogodny termin i umówimy się na sesję zdjęciową. Jeśli planujesz zaprosić mnie na swój ślub, jako fotografa, zrób to możliwie szybko, aby Twój termin był jeszcze wolny.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy się umówić na sesję zdjęciową, mogę zaprojektować album ze zdjęć, które już posiadasz. Mogą być to zdjęcia gromadzone przez wiele lat, które nigdy nie doczekały się godnej dla nich oprawy. Może masz zdjęcia ze swojego ślubu, ale Twój fotograf nie zaoferował Ci albumu! Nic prostszego. Wyślij do mnie zdjęcia, a ja taki album dla Was stworzę. Możliwości jest ogrom! Jedyne do nas dzieli od zrealizowania pomysłów, to kontakt. Wyślij do mnie wiadomość. Powiedz, jaki masz pomysł. Albo podziel się swoimi oczekiwaniami, a ja Ci powiem, co razem możemy stworzyć!

Zamknij