MENU

Monika i Marcin – Pod Kasztanami

Monika i Marcin – Lipcowy ślub

Monika i Marcin w rolach głównych czyli fantastyczna para, którą będziecie mieli okazję “poznać” na poniższych zdjęciach. Była radość, łzy, dużo uśmiechów i ogień na. Dalsze wspólne życie przysięgali sobie w kościele św. Macieja Apostoła w Bielanach  a po ceremonii wraz z zaproszoną rodziną i znajomymi udali się na wspólna zabawę do domu Restauracyjnego pod Kasztanami gdzie w centrum Bystrej jest piękna, klimatyczna stodoła. Zdjęcia ślubne są swojego rodzaju narracją, która przedstawia nam napięte chwile, pełne szaleńczych uczuć, jakie towarzyszą każdej Młodej Parze w trakcie tego wyjątkowego dnia. Nie ma nic piękniejszego niż miłość.

Stodoła w Bystrej

Każdego roku odwiedzam wiele lokali na wesele, ale tylko niektóre z nich zapadają w mojej pamięci. Najczęściej są to miejsca wyjątkowe, wyróżniające się spośród innych. Nie ukrywam, że mam ranking swoich ulubionych miejsc na wesele.  Stodoła w Bystrej dołączyła właśnie do tych miejsc. Trzeba doceniać takie przyjęcia ślubne, po których widać, że zostały przygotowane w najdrobniejszym szczególe, dbając o spójność kolorystyczną, harmonię barw, stylistykę pary młodej względem siebie i motywu ślubu. Przyjemnie się obserwuje oraz fotografuje takie detale, które w całości pokazują upodobania pary młodej i po części jest się w stanie powiedzieć coś więcej o samych nowożeńcach.

Oczywiście wszystkie te detale są tylko tłem i pięknie wypełniają drugi plan, bo przecież tak na prawdę najważniejsza jest para młoda, goście z którymi przeżywają ten czas, ich uczucie, miłość czyli główny powód całego zamieszania. Ale nie powiem, z punktu widzenia zarówno fotografa ślubnego jak i gości weselnych takie niby tło jest właśnie tym, co wyróżnia jedno wesele od drugiego, jedną parę młodą od innej. I dlatego warto odnaleźć własny styl, także ten ślubny.

Jak w domu…

Moje odczucia? Czułem się jednym z gości i dobrym kumplem a nie tylko fotografem który ma stworzyć piękne zdjęcia. Już kilka razy bywając w rejonach Bielska/Szczyrku doświadczyłem że są tam świetni ludzie którzy przyjmują Cie bardzo ciepło tym razem rodzina i znajomi Moniki i Marcina to tylko potwierdzili.

Zapraszam Was do ‘kilku’ klatek z tego przygotowań ślubu i przyjęcia.

Miejsce: Restauracja Pod kasztanami
Suknia: Anna Kara
Buty Moniki: Maretti Petite Shoes
Garnitur:  Zara
Dodatki Marcina: Recman
MUA:  EWA DULĘBA MAKEUP ARTIST
Samochód:  Vintage SKODA – Wedding Car
Obrączki: Sawicki

Zamknij