Cześć! Jestem Robert!

Kilka słów o mnie

Kim jestem prywatnie? Lubię cieszyć się życiem. Nie lubię nudy oraz traktowania wszystkiego zbyt serio. Praca fotografa jest dla mnie inspiracją oraz motorem do wdrażania nowych i ciekawych projektów. Mam do siebie dystans i sam czasem również staję przed obiektywem!

Mówią, że fotografia jest sztuką – jasne, że tak! Dla mnie to przede wszystkim jednak dobra zabawa. Sesje fotograficzne dają mi możliwość podróżowania co uwielbiam. Odkrywam wtedy nowe miejsca, poznaję świetnych ludzi.  Kiedy staję za aparatem, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mogę fotografować na szczycie góry, albo zawieszony na linie wspinaczkowej. Im większe wyzwanie, tym robi się ciekawiej.

Nie usiedzę w miejscu, ciągle muszę poznawać, tworzyć coś nowego i odkrywać nowe zakątki.
Pasjonat muzyki, gór, zwierząt, nowoczesnej architektury i minimalizmu.

Co mnie inspiruje?
Twarze które nie boją się własnych emocji, bo w tym tkwi ich prawdziwe piękno. Wyznaję zasadę, że wszystko, co się wydarza, ma znaczenie.

Ulubiony cytat?
„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”
D. McCullin

Rodzina

Dziecko

Docenili mnie

Jeżeli podoba ci się mój styl

Napisz do mnie