MENU

Cieszę się, że chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej!

Kim jestem?

Wesołym fotografem ślubnym z Krakowa, który poszukując w życiu szczęścia, odnalazł prawdziwą pasję i receptę na fajne życie - fotografię ślubną!

Prywatnie: z natury jestem bardzo pogodnym i zabawnym człowiekiem. Szanuję ludzi i ich historie, staram się z każdego dnia wyciągać wnioski. Zachwycają mnie góry i wędrówki – nic tak nie inspiruje, jak podróże i odkrywanie nowych miejsc! Poza tym uwielbiam kino i muzykę.

Moje życie kręci się wokół mojej żony oraz mojego najbardziej uśmiechniętego dziecka jakie znam ale to chyba po tacie 😀 

 

Fotografia ślubna to mój zawód i pasja. Od 4 lat zrobiłem tysiące zdjęć, które stały się ślubną pamiątką dla ponad 100 par. Dokumentowanie tak niesamowitego dnia w życiu pary, to z jednej strony ogromna odpowiedzialność, a z drugiej wielka satysfakcja. Fotograf ślubny musi być jednocześnie artystą, psychologiem, komikiem, reżyserem, a czasem nawet agentem od spraw specjalnych! Myślę, że moje doświadczenie w fotografii ślubnej pozwoliło mi na opanowanie wszystkich tych umiejętności. 🙂

W swojej pracy stawiam na poczucie swobody. Najlepsze zdjęcia robi się wtedy, gdy obiektyw czuje luz! Dlatego ważna jest dla mnie relacja z Młodą Parą i jej gośćmi, aby wszyscy czuli się dobrze i komfortowo.

Dość już o mnie! Chcę poznać Waszą historię. Co Was ekscytuje, jakie macie marzenia? Zapraszam do kontaktu, porozmawiajmy! 🙂

Jako fotograf ślubny pracuję głównie w małopolsce i na Śląsku. Chętnie jednak spakuję walizkę i dojadę w każde miejsce, aby zrobić Wam wymarzone zdjęcia ślubne!

 

Fotograf ślubny – Robert Radoński.

Zamknij