Cześć! Jestem Robert!

Lubię cieszyć się życiem dlatego raczej smucić się przy mnie nie będziecie ale na pewno Was rozbawię.  Nie należę do osób które są bardzo poważne i raczej wole przybić piątkę niż mówić swoim parom Dzień Dobry 😀 Zawsze chciałem robić coś dobrego dla innych jednak nigdy nie myślałem że w takiej formie, że będę mógł tworzyć niesamowite historie i będę dawał tyle radości innym ludziom w taki sposób, tworząc dla nich pamiątkę na lata.

Uwielbiam minimalizm, gesty, niedopowiedzenia i miłość. Uwielbiam góry i naturę. Od czasu do czasu zapuszczam się do miasta ale czasami jest dla mnie za głośne. Kocham śluby i ludzi – banalne? Może, ale bez tej miłości do tego dnia nie byłbym w stanie robić tego z taką ochotą i frajdą jak w tym momencie. Odnajduje się w tym a pary odnajdują siebie na moich zdjęciach i to jest dla mnie najwyższa wartość z fotografii. Pracuje bardziej jako reportażysta, nie ustawiam, nie otrzymacie ode mnie 1/3 zdjęć detali, pustej sali, sztućców – skupiam się na ludziach, na relacjach, emocjach i gestach.  Dodatki fotografuję ale są one dodatkiem to całej historii którą tworzycie Wy oraz wasze rodziny i znajomi.

Co mnie inspiruje?
Twarze i ludzie które nie boją się własnych emocji, bo w tym tkwi ich prawdziwe piękno. Wydaje mi się, że wszystko, co się wydarza, ma znaczenie. Nie ma przypadków.

Ulubiony cytat? Zgadzacie się?
„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”
D. McCullin

Rodzina

Dziecko

Docenili mnie

Jeżeli podoba ci się mój styl

Napisz do mnie