MENU

Beata i Corrad – Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach Wesele i ślub na krakowskim rynku

Dwór w Tomaszowicach stał się niemym świadkiem cudownego ślubu Beaty i Corrado. Z ręką na sercu napiszę Wam, że już dawno nie byłem świadkiem obserwowania takich więzi rodzinnych jakie miałem okazję widzieć na tym polsko-włoskim ślubie – rozpiera mnie duma, że walczyłem o każde jedno zdjęcie, chcąc jak najlepiej oddać to co połączyło te dwie rodziny. Zacznijmy jednak od początku.

Kościół Św. Piotra i Pawła w Krakowie

Wiem, że piszę dość lakonicznie. Fakt jest jednak taki, że ich ślub był czystą magią. Cała msza prowadzona w dwóch językach co jeszcze bardziej poakzywało i potęgowało efekt od początku tego dnia. Było mnóstwo emocji, łez i uśmiechów. I takich ślubów życzę sobie przede wszystkim – aby nikt nie musiał wchodząc do kościoła hamować swoich emocji jak to często zdarza się na naszym podwórku.

Dwór w Tomaszowicach

To moim zdaniem jedno z piękniejszych miejsc na mapie Krakowa – dla tych którzy myślą o organizacji swojego ślubu. Tam wszystko się cudnie łączy z emocjami jakie towarzyszą kochającym się osobom tego dnia. Prostota dekoracji i rustykalny charakter sali weselnej tworzą idealne połączenie. Oczywiście każdy ową architekturę dostrzeże w inny sposób. Mi osobiście pracowało się tam wyśmienicie – zerknijcie zatem i wy na efekty finalne.

Zamknij