MENU

Magda i Piotrek – Wesele na Barce

Rodzinne wesele na Barce Aquarius w Krakowie

Magda i Piotrek na swoje wesele mieli świetny pomysł. Zorganizowali je Barce Aquarius która cumuje tuż pod Wawelem. Barka Aquarius w Krakowie to atrakcyjnie miejsce u podnóża Wawelu w samym sercu Krakowa. Takie lokalizacje z duszą idealnie sprawdzają się na tak kameralnych, rodzinnych przyjęciach.
Bardzo świadomie zaplanowali dzień swojego ślubu, w który mocno zaangażowali się także ich bliscy. Czuło się, że każda z zaproszonych tam osób jest wyjątkowa dla pary. Widać to było szczególnie podczas ceremonii ślubnej, o której chcę wspomnieć kilka słów.

Ślub w Kościele Piotra i Pawła

Ślub w bliskim sąsiedztwie Wawelu, w kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła, zachwycił mnie pod każdym względem. Sam kościół jest ogromny i przepiękny. Krakowskie kościoły mają swoją magię. Reportaż ślubny sprawił mi ogrom satysfakcji.

Przyjęcie w rytmie slow

Znacie to uczucie, gdy jedziecie na imprezę i wszystko odbywa się tak naturalnie, bez pośpiechu? Tak właśnie było na weselu na Barce. Zupełnie nikt się nie spieszył. Po obiedzie spora część gości wyszła na zewnątrz, aby posiedzieć przy kawie, zapalić papieroska i napawać się upalnym lipcowym wieczorem.  Plusem takich miejsc jak Barka Aquarius jest to, że goście mają możliwość wyboru co chcą robić. Ci bardziej rozmowni szukają miejsca, by pogadać a ci bardziej taneczni idą na parkiet. Było też sporo czasu na zdjęcia, zarówno te z parą młodą, jak i te do ramki, z gośćmi. Tego dnia słońce świeciło ładnie, a że czerwcowe dni są wyjątkowo długie i ja nie musiałem się spieszyć, by wykorzystać miękkie zachodzące światło. Szczególnie chciałem wykorzystać do maksimum te wciąż żywe emocje pary młodej.

Magda i Piotrek czerpali ogromną radość z tego, że właśnie trwa dzień ich wymarzonego ślubu i wesela. Mam nadzieję, że oglądając zdjęcia dostrzeżecie tę niesamowicie pozytywną energię, którą czuło się w powietrzu. Ta radość z zakładania sukni, to szczęście, że razem mogą iść do ślubu. To było takie fajne widzieć, że to autentycznie sprawia im wielką radość. Liczę, że i Wam radość sprawi przeżywanie tego wydarzenia jakim było huczne wesele na Barce.

Zamknij